EVÕLTrüki

 

EESTI VÕÕRKEELEÕPETAJATE LIIDU  sügiskonverents 2017 - kohad on täis!

Digiajastu kooli väljakutsed ja võimalused: 

õppimine, õpetamine ja hindamine

Aeg: 24.- 25. november 2017

Koht: Kohtla-Järve, TTÜ Virumaa kolledž (Järveküla tee 75, Kohtla-Järve)

Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit kutsub teid osalema oma kolmandal sügiskonverentsil. 2015. a.

ja 2016. a. konverentsid toimusid Tartus ja keskendusid digiajastu õppijale ja õpetajale. 2017.a. konverentsi tähelepanu keskpunktis on digiajastu kool, õppija iseärasused, õpetaja väljakutsed ning professionaalse arengu võimalused.

Esinejateks on võõrkeeleõpetajad, kõrgkoolide lektorid, tunnustatud koolitajad Eestist ja väljastpoolt Eestit, Innove õppekava –ja metoodikakeskuse, testide , uuringute ja arendus-keskuse spetsialistid, kirjastused, võõrkeeleõpetajate võrgustike esindajad.

Konverentsi töökeeled: eesti, inglise ja vene keel.

Konverentsi esimene päev lõpeb vastuvõtuga Kukruse mõisas. Sõiduks mõisa on tellitud bussid. Soovijatel on võimalik osaleda lühiekskursioonil, mille käigus on võimalik selga proovida vanaaegseid kostüüme, kirjutada tušši ja sulega kiri, mis vormistatakse ürikuks ning pitseeritakse tõelise pitseriga. Vt Kukruse mõis http://kukrusemois.ee/

Konverentsil osalevad kirjastused Allecto, Pearson ja raamatukauplus Krisostomus.

Loe lähemalt: Konverentsi ajakava

Majutus

Konverentsil osalejad saavad ööbida soodushinnaga Virumaa hostelis (Kalevi t 4, kahe- ja kolmekohalised toad). Virumaa hostel asub Virumaa kolledži kõrval.

Broneerimine: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Kirjutage, et osalete EVÕLi sügiskonverentsil TTÜ Virumaa kolledžis 24.- 25. novembril. Oma soovist broneerida tuba Virumaa hostelis võite teatada ka Ene Petersonile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Ööbida saab ka hotell Alexis (Kalevi t 3, ühe-, kahe ja kolmekohalised toad) ning hotellis Wironia (Rakvere t 7, Jõhvi).

Uued liikmed

Pakume võõrkeeleõpetajatele võimaluse astuda EVÕLi liikmesorganisatsiooni liikmeks enne 15. novembrit ja osaleda EVÕLi sügiskonverentsil soodushinnaga (25 eurot).

Huvi korral võtke ühendust kontaktisikutega:

Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit

juhatuse esimees Anneli Kustova See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.      

Kodulehekülg: www.eestikeelteisekeelena.ee

Inglise Keele Õpetajate Selts

juhatuse esimees Erika Puusemp See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

               Kodulehekülg: http://www.eate.ee/

Vene Keele Õpetajate Selts

juhatuse esimees Aleksandra Kadinets See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  

             Kodulehekülg: http://www.vos.ee/web/

Saksa Keele Õpetajate Selts

           juhatuse esimees Signe Ilmjärv See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

           Kodulehekülg: http://www.edlv.ee/www4/

Soome Keele Õpetajate Selts

           juhatuse esimees Karola Velberg See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Registreerimine ja osalemistasu

EVÕLi liikmed (Inglise keele Õpetajate Seltsi, Soome Keele Õpetajate Seltsi, Saksa Keele Õpetajate Seltsi, Vene Keele Õpetajate Seltsi, Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liidu liikmed, EVÕLi üksikliikmed) – 25 eurot

Mitte-liikmed45 eurot.

Osalemistasu sisaldab konverentsi mappi ja materjale, 2 kohvipausi, 2 lõunasööki ja vastu-võttu Kukruse mõisas.

Osalemistasu laekumise tähtaeg 18. november.

Registreerunuks loetakse teid pärast osalemistasu laekumist. Pärast registreerumist saadetakse teile kinnitus registreerumise kohta 1-2 päeva jooksul.

NB! Kui te ei ole saanud kinnitust, palun võtke kohe ühendust Ene Petersoniga:

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.   mob 53 47 38 36

Lisad: Ajakava

           Teesid

Osalejate registreerimine

Osalejate registreerimine EVÕLi koduleheküljel. www.voorkeelteliit.eu

Registreerumine on lõppenud, kuna kohad on täis

Konverentsi läbiviimist toetavad:

 

 
MTÜ Eesti Võõrkeeleõpetajate Liit Järveküla tee 75, 30322 Kohtla-Järve See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. Tel: 33 63 927