Koostööpartnerid

on nii Eestist kui väljaspool Eestit (nt Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Islandi, Bulgaaria jt maade võõrkeeleõpetajate võrgustikud).

Projektides ning programmides (sh rahvusvahelistes)

osalemine, täienduskoolituse kavandamine ja korraldamine, nõustamine, info edastamine, parima praktika ja kogemuste jagamine nii Eestis kui väljaspool Eestit.

Oleme organisatsioon,

mille kaudu toimub võõrkeeleõpetajate professionaalset arengut toetavate ürituste (koolitused, piirkondlikud seminarid, sügiskonverentsid, ümarlauad, infopäevad) korraldamine, koostöövõimaluste laiendamine võõrkeeleõpetajate ja võrgustike vahel

AVALIK LOENG TALLINNA ÜLIKOOLIS

Foneetikaeksperdi Geoff Lindsey avatud loeng kirjaliku teksti mõjust hääldusele

AEG: 11. märts 2015 kell 14.00 - 15.30

KOHT: Tallinna Ülikool, auditoorium M225

SIHTGRUPP: Loeng on mõeldud kõigile, kes suuremal või vähemal määral on kokku puutunud inglise keele õppimise, õpetamise või selles keeles suhtlemisega ning soovivad rääkida inglise keelt aktsendivabalt.

Kolmapäeval, 11. märtsil kell 14.00-15.30 toimub Tallinna Ülikooli tõlkekoolituse osakonna eestvedamisel ülemaailmselt tuntud foneetikaeksperdi Geoff Lindsey avatud loeng kirjaliku teksti mõjust hääldusele ning kannab pealkirja “The Great Writing Fallacy: Obstacles for Learners of English”.

Geoff Lindsey on tunnustatud õppejõud, kes on aastaid tegelenud inglise keele hääldusega selle kõige erinevamates vormides. Tema käe all on õppinud ja treeninud lugematu arv tudengeid, keeleõppijaid, logopeede, tõlke, näitlejaid ja äriinimesi, kelle eesmärk on vabaneda aktsendist inglise keeles või omandada mõnda konkreetset dialekti.

Geoff Lindsey on Tallinna Ülikooli suulise tõlke magistrante juhendanud juba aastaid ning eelmisel kevadel oli esmakordselt võimalus selle foneetikamaailma superstaariga kohtuda kõigil huvilistel.

Vaata infot siit.