Koostööpartnerid

on nii Eestist kui väljaspool Eestit (nt Soome, Rootsi, Läti, Leedu, Islandi, Bulgaaria jt maade võõrkeeleõpetajate võrgustikud).

Projektides ning programmides (sh rahvusvahelistes)

osalemine, täienduskoolituse kavandamine ja korraldamine, nõustamine, info edastamine, parima praktika ja kogemuste jagamine nii Eestis kui väljaspool Eestit.

Oleme organisatsioon,

mille kaudu toimub võõrkeeleõpetajate professionaalset arengut toetavate ürituste (koolitused, piirkondlikud seminarid, sügiskonverentsid, ümarlauad, infopäevad) korraldamine, koostöövõimaluste laiendamine võõrkeeleõpetajate ja võrgustike vahel

EUROOPA LIIDU TEEMAPÄEVAD

Lugupeetud õpetaja,

Tartu Ülikooli Euroopa kolledž koostöös Riigikantselei ja TallinnaÜlikooliga kutsub Teid osalema õpetajatele suunatud Euroopa Liidu  teemapäevadel

 "EUROOPA LIIDU POLIITILINE JA FINANTSTULEVIK".

Koolitused toimuvad nii Tallinnas kui Tartus. Mõlemal päeval astuvad ülesoma ala tunnustatud eksperdid ja spetsialistid, kes jagavad uusimaid teadmisi nii Euroopa Liidu poliitiliste arengute kui ka finantsküsimuste kohta.

Tallinnas toimub koolitus  21.novembril  kell 14.00 - 17.30

Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudi hoones  (Tondi 55 – 212).

 

Tartus toimub koolitus 23.novembril  kell 14.00 - 17.30

 Tartu Ülikooli sotsiaal- ja haridusteaduskonna hoones (Lossi 36-306),
 


Euroopa Liidu poliitiliste teemade üle arutlevad:

Prof. Eiki Berg (Tartu Ülikool, rahvusvaheliste suhete teooria professor)
Hr. Paavo Palk  (Euroopa Komisjoni Esindus Eestis, poliitikaosakonna juhataja)*
 


Euroopa Liidu finantsteemadel jagavad oma mõtteid:

Prof. Raul Eamets (Tartu Ülikool, makroökonoomika professor)
Hr. Martin Põder *(EV Rahandusministeerium, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna juhataja) (Tallinnas) või
Hr. Andres Kuningas ( EV Rahandusministeerium, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik) (Tartus)Võimalike sisuliste küsimuste korral palun julgelt pöörduda:

 Dr. Kristiina Tõnnisson, Tartu Ülikooli Euroopa kolledži direktor, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 7376372.

Võimalike korralduslike küsimustega palun pöörduda: Oliivia Võrk, Tartu Ülikooli Euroopa kolledži assistent, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Palume end üritusele registreerida hiljemalt 18. novembriks, aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Loodame Teid väga näha antud üritusel!

Lugupidamisega korraldajate nimel,

Dr. Kristiina Tõnnisson, Euroopa kolledži direktor
Oliiva Võrk, Euroopa kolledži assistent

Ürituste täpsem kava.